(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 29.09.2023 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії
_
Summer Action 2019Summer Action 2019
Готові розкачати літо на повну? Запускаємо грандіозну акцію "SUMMER ACTION 2019” на цементно-піщану та керамічну черепицю BRAAS.
Весняна акція на цементно-пісчану черепицю ТаунасВесняна акція на цементно-пісчану черепицю Таунас
Весна - прекрасна пора року, яка приносить теплу погоду, гарний настрій та приємні ціни на натуральну цементно-піщану черепицю BRAAS.
Новий тренд в Європі - Тевіва в покритті CisarНовий тренд в Європі - Тевіва в покритті Cisar
Шановний клієнте, компанія Ізобуд представляє до Вашої уваги черепицю Тевіва в іноваційному покритті Cisar. Дана модель вирізняється гладкою поверхнею, насиченим кольором і чіткими геометричними формами. Модель Тевіва – це новий тренд в Європі за останні 3 роки, який продовжує набирати оберти.
Покрівельний ущільнювач - чи потрібен він насправді?Покрівельний ущільнювач - чи потрібен він насправді?
Покрівельний ущільнювач застосовується в покрівлях як з метало- так і натуральної черепиці. У покрівлі з металочерепиці ущільнювач встановлюється на гребенях, хребтах, яндилу і фронтонах.
Мембрана нового покоління Izodach ClassicМембрана нового покоління Izodach Classic
В сучасних будівельних роботах супердифузійні мембрани використовуються професійними покрівельниками дуже активно. Виробники пропонують великий асортимент такої продукції, яка відрізняється за якістю, вартістю і характеристиками. Нижче розглянемо мембрану Izodach Classic, що відноситься до мембран…
Новий Izodach Max – максимальний захист покрівліНовий Izodach Max – максимальний захист покрівлі
В сучасному будівництві використання супердифузійних мембран стало звичайною справою. Цей високотехнологічний продукт є обов'язковим компонентом при облаштуванні будь-якої покрівлі. Завдяки чому збільшилася швидкість монтажних робіт, довговічність всієї конструкції, полегшилася експлуатація…
Супердифузійна мембрана Izodach Light - новий погляд в покрівельному напрямкуСупердифузійна мембрана Izodach Light - новий погляд в покрівельному напрямку
Інноваційні технології призвели до появи супердифузійних підпокрівельних мембран, які змінили старі підпокрівельні плівки. Вони дуже активно використовуються в будівельних роботах і значно перевершують під покрівельні плівки за технічними характеристиками, зручністю використання, легкістю і…
Легкий спосіб захисту- Izofol LightЛегкий спосіб захисту- Izofol Light
Пароізоляція є незмінним і обов'язковим атрибутом будь-якої покрівлі. Вона надійно оберігає шар теплоізоляції, окремі елементи конструкцій покрівлі, стін і перекриттів від водяної пари, утворення конденсату, що утворюються при експлуатації житлових і нежитлових приміщень.
Як пароізоляція Izofol Metalic економить енергоресурси?Як пароізоляція Izofol Metalic економить енергоресурси?
Пароізоляція, поза всякими сумнівами, є обов'язковим елементом будь-якого покрівельного «пирога». Доцільність використання пароізоляції викликана необхідністю захисту всієї конструкції покрівлі від випарів і утворення конденсату.
Стрічка для обробки примикань Izomin ALСтрічка для обробки примикань Izomin AL
Серед всіх покрівельних аксесуарів стрічка примикання займає істотне і важливе місце. Без неї неможливо провести повноцінний і якісний монтаж покрівлі. Крім того її практично нічим замінити.

[1..10] 11..16 »

­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні