(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Спецпропозиції Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 20.05.2022 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії

Як пароізоляція Izofol Metalic економить енергоресурси?

Пароізоляція, поза всякими сумнівами, є обов'язковим елементом будь-якого покрівельного «пирога». Доцільність використання пароізоляції викликана необхідністю захисту всієї конструкції покрівлі від випарів і утворення конденсату.

Izofol MetalicВ першу чергу необхідно захищати утеплювач, який завдяки своїй структурі легко вбирає вологу. Навіть незначне підвищення вологості утеплювача здатне підвищити втрати енергії до 30%. Крім збільшення витрат енергоресурсів для обігріву будівлі, підвищена вологість призводить в непридатність все дерев'яні елементи конструкції покрівлі та знижує термін її експлуатації.

Серед великої кількості пароізоляції на вітчизняному ринку досить важко вибрати якісний товар за привабливою вартістю. Будівельний сегмент покрівельних матеріалів насичений продукцією багатьох великих і невеликих виробників. Серед них незліченну кількість продукції ввозиться з Китаю, яке маскується під марками компаній, зареєстрованих в країнах Європейського Союзу. Ціна їх на порядок нижче, однак, гарантії на роботи з використанням продукції низької якості ніхто не дасть.

Концерн Marma, розташований в Польщі, придбав широку популярність завдяки своїй чудовій продукції, що відповідає всім європейським нормам і стандартам якості. Пароізоляція Izofol Metalic, вироблена цим брендом, під маркуванням Lenko продається в країнах Європи вже 20 років. Весь цей час пароізоляційні плівки цього підприємства користувалися незмінно високим попитом і зарекомендували себе з кращого боку. Сьогодні на будівельному ринку в сфері покрівельної продукції пароізоляція Izofol Metalic стала одним з найбільш затребуваних і популярних матеріалів.

Маючи основу з армованої тришарової структури, у неї вражаючі технічні характеристики:

- Щільність становить не нижче 90 г / м²;

- Міцність на розрив: поздовжня - близько 650 Н / 5 см, а поперечна - понад 500 Н / 5 см;

- Паронепроницаемость - 2,6 г / м² / 24 год.

Плівка здатна без пошкоджень витримати прямі сонячні промені протягом 3 місяців.

При виготовленні пароізоляції використовується нова технологія. На неї наноситься алюмінізірованной покриття, яке має високий светоотражающим ефектом. Теплова енергія, відбиваючись від шару алюмінієвого покриття плівки, знову повертається в приміщення, що істотно знижує втрати енергії.

Пароізоляція Izofol Metalic є універсальною, що дозволяє використовувати її не тільки при облаштуванні покрівлі. Не менш успішно її застосовують для ізоляції фасадів будівель, створення системи «теплих» підлог.

Компанія проводить розумну цінову політику, тому пароізоляція Izofol Metalic, доступна більшості споживачів. За співвідношенням якості продукції до її ціною, Izofol Metalic міцно займає лідерські позиції на європейському ринку.

­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні