(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Спецпропозиції Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 25.09.2021 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії

Мембрана нового покоління Izodach Classic

В сучасних будівельних роботах супердифузійні мембрани використовуються професійними покрівельниками дуже активно. Виробники пропонують великий асортимент такої продукції, яка відрізняється за якістю, вартістю і характеристиками. Нижче розглянемо мембрану Izodach Classic, що відноситься до мембран нового покоління, і порівняємо її з іншими видами.Для неупередженого аналізу за основу візьмемо 2-3 найбільш важливі характеристики, які відіграють головну роль при виборі продукції.

  1. Перше, на що варто звернути увагу при виборі - щільність мембрани. Izodach Classic-3Багато виробників часто вказують щільність, яка не відповідає реальним параметрам. Щільність Izodach Classic складає 115 г / м2. Випробування показали, що заявлена ​​щільність повністю відповідає реальній щільності матеріалу. Така щільність досягається використанням нових технологій на потужному, сучасному обладнанні. Мембрана формується з використанням процесу плетіння, в той час як у багатьох інших компаніях її просто склеюють. Плетена основа більш міцна і надійна, її показники на 40% вище міцності клеєних мембран. Матеріал здатний витримати навантаження в довжину - 120Н, а в ширину - 160Н. Крім того, сплетені шари Izodach Classic не розшаровуються на сильному вітрі.
  2. Ширина рулону. У Izodach Classic цей параметр збільшений до 1,6 м. При виборі мембран на ринку будівельних матеріалів слід враховувати, що рулон Izodach Classic містить 80 м² матеріалу, в той час як інші марки - не більше 75 м². Саме тому, вартість рулону Izodach Classic може бути трохи вище аналогів. Інженери концерну Marma розрахували дослідним шляхом найбільш раціональну ширину рулону, після чого вона була випробувана на практиці. В ході проведених досліджень було встановлено, що найбільш часто в конструкціях будинків зустрічаються крокви довжиною в 7м. Використовуючи мембрану Izodach Classic шириною в 1,6 м, досить буде використовувати 5 смуг. 1,6х5 = 8 м. Ширина чотирьох закладок мембран між смугами шириною в 15 см складе: 4х0,15 = 0,6 м. Якщо із загальної ширини всіх смуг відняти ширину закладок, то 5 смуг мембрани повністю вистачить на такий скат: 8-0,6 = 7,4 м. Якщо ж використовувати мембрану шириною в 1,5 м, то 5 смуг буде не достатньо і доведеться використовувати додаткову, 6 смугу. 1,5х5 = 7,5 м. Віднімаємо закладки: 7,5- (4х0,15) = 6,9 м.
  3. Виробник. Мембрана Izodach Classic виготовляється на потужностях концерну Marma, в польському місті Нова Демба. Продукція повністю відповідає нормам і стандартам європейської якості, екологічно чиста і значно якісніша за вітчизняні і китайські аналоги.
­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні