(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Спецпропозиції Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 28.05.2023 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії

Супердифузійна мембрана Izodach Light - новий погляд в покрівельному напрямку

Інноваційні технології призвели до появи супердифузійних підпокрівельних мембран, які змінили старі підпокрівельні плівки. Вони дуже активно використовуються в будівельних роботах і значно перевершують під покрівельні плівки за технічними характеристиками, зручністю використання, легкістю і простоті монтажу.

Асортимент мембран дуже великий, тож при їх виборі виникають складнощі як у досвідчених покрівельників так і недосвідчених користувачів. У концерна Marma, розташованому в м. Нова Демба (Польща), широка номенклатура продукції, до складу якої входить тришарова супердифузійна мембрана Izodach Light. Її добре знають і довгі роки використовують покрівельники різних країн, відзначаючи високу якість і переваги продукції. Концерн в 2016 році провів велику модернізацію виробництва, впровадив результати досліджень власних інженерів протягом декількох останніх років і зумів вивести на світовий ринок мембран оновлену продукцію нового покоління.

В основі мембрани Izodach Light використовується бі-компонентне волокно, що має подвійну конструкцію. Перший внутрішній шар огортають другим шаром волокна. В результаті отримують трубчасту структуру, яка на 40% міцніше і гнучкіше інших аналогів. При цьому немає втрат показника щільності, яка як і раніше, становить 100 г/м². Важливо зазначити, що всі заявлені характеристики повністю відповідають реальним показникам, що підтверджується неодноразовими випробуваннями і перевірками.

Одним з переваг мембрани Izodach Light є її оптимальна ширина в 1,6 м. Такий розмір був виведений дослідним шляхом фахівцями концерну, взявши до уваги довжину крокв, які частіше всього використовується в котеджному будівництві. При використанні Izodach Light витрата мембрани більш економічна, так як дозволяє знизити кількість обрізків. Крім того, за рахунок такої оптимальної ширини забезпечується швидкість і легкість монтажу.

Важливим показником якості мембрани є хімічний склад продукту і температура пластифікації. Для виготовлення Izodach Light використовується 100% поліпропілен, який має багато переваг перед мембранами з простого поліетилену. Пластифікація поліетиленових мембран починається при досягненні 80 ° С, в той час як у Izodach Light цей поріг значно вище - 130 ° С. Крім того, Izodach Light здатна на відміну від інших видів мембран без проблем витримувати ультрафіолетове випромінювання протягом 3 місяців.

Матеріал рекомендується використовувати в конструкціях невеликих будівель, у яких кут нахилу покрівлі вище 15 °. Його використання надійно захищає покрівельний «пиріг» та всю конструкцію покрівлі в цілому.

­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні