(044) 537 37 30
Высокое качество материалов и услуг с 1999 года
Статьи Спецпредложения Вакансии Контакты
Курс евро на сегодня, 23.04.2019 - 31.50 грн.
Новости
компании

Вентиляция - обязательное условие любой кровли

В лінійці вентиляційних стрічок бренду ТМ 4ROOF підгребенева стрічка Izovent GEO є яскравим першим представником. Її основне призначення - захист покрівлі даху в області гребеня від негативних погодних явищ. Якщо не використовувати стрічку, то вітром в під покрівельний простір може бути занесена вода і сніг. Це загрожує пошкодженням утеплювача покрівлі, утворенням цвілі, грибка, набухання дерев'яних конструкцій.

Изовент ГЕОПідгребенева стрічка має вентиляційну смугу, виготовлену з геотекстилю, а також спеціалізованого поліпропіленового шару, який просочується акрилом. Така обробка надає стрічці чудові олеофобні властивості. Рідина, яка потрапляє на поверхню стрічки не проникає всередину, а скочується на алюмінієві бокові смуги. Ці смуги приклеюються до стрічки «гарячим» методом, а потім прошиваються. З них краплі потрапляють вже на сам скат покрівлі.
Вентиляційна стрічка володіє відмінним водонепроникними властивостями, але в той же час здатна вивести назовні пар і конденсат, який накопичується під час експлуатації будинку в підпокрівельному просторі. Видалення вологи дозволяє ефективно протистояти утворенню цвілі, грибка, поширенню процесу гниття і руйнування в цілому всіх дерев'яних елементів конструкції покрівлі.
Продукція ТМ 4ROOF відрізняється якістю та простотою монтажу. Стрічка Izovent GEO не є винятком з цього правила. У ній використовуються профільовані смуги з алюмінію, основу клейового складу становить 100% бутилен. Завдяки цьому стрічка безпечна для використання і є екологічно чистою.
Стрічка може використовуватися без будь-яких обмежень на покрівлі з будь-якого матеріалу: металу, бітуму, кераміки і т.д. Для підвищення міцності з'єднання стрічки з поверхнею, ділянка стику необхідно попередньо очистити від пилу і обов'язково знежирити.
Польський виробник зумів створити відмінний матеріал, здатний конкурувати з продукцією виробників, які давно спеціалізуються на випуску подібного товару. Вентиляційна стрічка Izovent GEO має відмінний баланс якості та ціни, тому користується великою популярністю.
04074, г. Киев, ул. Луговая, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальный)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на основе 15 оценок и 17 отзывов
Изобуд Лучшие стройматериалы в Украине