Получи
спецпредложение

(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Спецпропозиції Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 25.09.2021 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії
Про групу компаній

Група компаній «ІЗОБУД» розпочала свою професійну діяльність в 1999 році. Із самого початку, твердо вирішивши стати компанією, що надає послуги в області покрівельних та фасадних матеріалів, сьогодні ми з радістю можемо констатувати: Група компаній «ІЗОБУД» - команда, яка досягла значних вершин в даній сфері.

Це підтверджується постійно зростаючим попитом на продукцію, яку ми пропонуємо та вибором на нашу користь провідних будівельних компаній.

Сьогодні «ІЗОБУД» складається з трейдінгової компанії «ІЗОБУД», виробничої компанії «ІЗОБУД-ПЛАСТ» «ІЗОБУД». Незалежно від роду своєї діяльності, тільки в якості ми бачимо майбутнє та робимо все, що від нас вимагається, щоб Ви, наш партнер і замовник, ніколи не сумнівалися в вірності свого вибору.

Постійне вдосконалення професійних знань та навичок наших співробітників на семінарах, тренінгах та стажуваннях дозволяє Групі компаній «ІЗОБУД» гарантувати своїм клієнтам високу якість робіт та продукції.

Нам приємно констатувати той факт, що з моменту заснування компанії ми не просто «підросли», а зросли в велику компанію з торговим, виробничим та будівельно-монтажним підрозділами.

Ми стали експериментами як в сфері комплектації об’єктів будівництва матеріалами для облаштування покрівель та фасадів, так і в області виконання повного комплексу будівельно-монтажних робіт.

З нашою думкою рахується більшість відомих будівельних компаній. Багаторічною добросовісною працею ми заробили репутацію професійного, надійного та чесного партнера.

«ІЗОБУД» - це згуртована команда, здатна здійснити щонайширший спектр робіт будь-якого ступеню складності. Довіра до нашої компанії також базується на неухильному виконанні нами договірних обов’язків.

Висока якість матеріалів, продукції і робіт, відмінна логістика, привітність та професіоналізм будь-якого співробітника, від вантажника до директора, - все разом є запорукою успіху та гарантом нашого взаємовигідної, ефективної та плідної співпраці.

З повагою, колектив Групи компаній «ІЗОБУД»

­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні