(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 23.04.2019 - 31.50 грн.
Новини
компанії
_
Знижка на керамічну черепицю Рубін 11V глазур тековийЗнижка на керамічну черепицю Рубін 11V глазур тековий
Скидок много не бывает. Только месяц, выгодное предложение на заказ керамической черепицы.
Весняна акція на цементно-пісчану черепицю ТаунасВесняна акція на цементно-пісчану черепицю Таунас
Весна - прекрасна пора року, яка приносить теплу погоду, гарний настрій та приємні ціни на натуральну цементно-піщану черепицю BRAAS.
Новий тренд в Європі - Тевіва в покритті CisarНовий тренд в Європі - Тевіва в покритті Cisar
Шановний клієнте, компанія Ізобуд представляє до Вашої уваги черепицю Тевіва в іноваційному покритті Cisar. Дана модель вирізняється гладкою поверхнею, насиченим кольором і чіткими геометричними формами. Модель Тевіва – це новий тренд в Європі за останні 3 роки, який продовжує набирати оберти.
Покрівельний ущільнювач - чи потрібен він насправді?Покрівельний ущільнювач - чи потрібен він насправді?
Покрівельний ущільнювач застосовується в покрівлях як з метало- так і натуральної черепиці. У покрівлі з металочерепиці ущільнювач встановлюється на гребенях, хребтах, яндилу і фронтонах.
Мембрана нового покоління Izodach ClassicМембрана нового покоління Izodach Classic
В сучасних будівельних роботах супердифузійні мембрани використовуються професійними покрівельниками дуже активно. Виробники пропонують великий асортимент такої продукції, яка відрізняється за якістю, вартістю і характеристиками. Нижче розглянемо мембрану Izodach Classic, що відноситься до мембран…
Новий Izodach Max – максимальний захист покрівліНовий Izodach Max – максимальний захист покрівлі
В сучасному будівництві використання супердифузійних мембран стало звичайною справою. Цей високотехнологічний продукт є обов'язковим компонентом при облаштуванні будь-якої покрівлі. Завдяки чому збільшилася швидкість монтажних робіт, довговічність всієї конструкції, полегшилася експлуатація…
Супердифузійна мембрана Izodach Light - новий погляд в покрівельному напрямкуСупердифузійна мембрана Izodach Light - новий погляд в покрівельному напрямку
Інноваційні технології призвели до появи супердифузійних підпокрівельних мембран, які змінили старі підпокрівельні плівки. Вони дуже активно використовуються в будівельних роботах і значно перевершують під покрівельні плівки за технічними характеристиками, зручністю використання, легкістю і…
Легкий спосіб захисту- Izofol LightЛегкий спосіб захисту- Izofol Light
Пароізоляція є незмінним і обов'язковим атрибутом будь-якої покрівлі. Вона надійно оберігає шар теплоізоляції, окремі елементи конструкцій покрівлі, стін і перекриттів від водяної пари, утворення конденсату, що утворюються при експлуатації житлових і нежитлових приміщень.
Як пароізоляція Izofol Metalic економить енергоресурси?Як пароізоляція Izofol Metalic економить енергоресурси?
Пароізоляція, поза всякими сумнівами, є обов'язковим елементом будь-якого покрівельного «пирога». Доцільність використання пароізоляції викликана необхідністю захисту всієї конструкції покрівлі від випарів і утворення конденсату.
Стрічка для обробки примикань Izomin ALСтрічка для обробки примикань Izomin AL
Серед всіх покрівельних аксесуарів стрічка примикання займає істотне і важливе місце. Без неї неможливо провести повноцінний і якісний монтаж покрівлі. Крім того її практично нічим замінити.

[1..10] 11..16 »

­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні