(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Спецпропозиції Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 21.12.2024 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії

Покрівельний ущільнювач - чи потрібен він насправді?

Покрівельний ущільнювач застосовується в покрівлях як з метало- так і натуральної черепиці. У покрівлі з металочерепиці ущільнювач встановлюється на гребенях, хребтах, яндилу і фронтонах.

Це місця, де фігурна частина черепиці (хвиля) з'єднується з рівними планками. У місцях таких з'єднань з'являються зазори, які і закриваються ущільнювачем. Якщо ці зазори залишити відкритими, то при першому ж дощу або снігопаді в підпокрівельний простір потрапить велика кількість вологи, яка призведе до намокання конструкції і утеплювача. В результаті утеплювач перестане виконувати свою функцію, а дерев'яна конструкція почне гнити і руйнуватися. У випадку з натуральною черепицею, ущільнювач застосовується тільки в місцях монтажу яндила, але ситуація з вологою там аналогічна.

Отже, що собою являє покрівельний ущільнювач. Перш за все, потрібно зазначити, що ущільнювачі бувають двох видів: «жорсткі» - спеціалізовані і «м'які» - універсальні.

Жорсткі ущільнювачі виготовляють зі спіненого під тиском поліетилену. Вони мають закриту пористу систему. Такі ущільнювачі герметично закривають отвір, але вони так само перешкоджають природній вентиляції підпокрівельного простору. Тому в «жорсткому» ущільнювачі присутні вентиляційні отвори, через які при сильному вітрі в підпокрівельний простір може потрапляти волога і сніг.

«М'які» ущільнювачі (універсальні), виготовляються зі спіненого поліуретану та мають відкриту пористу структуру. Така технологія дозволяє запобігти потраплянню вологи і снігу в підпокрівельний простір, але при цьому не перешкоджає природній циркуляції і з легкістю виводить накопиченні випаровування, таким чином, перешкоджаючи утворенню конденсату. Говорячи іншими словами, ущільнювач працює за принципом супердифузійної мембрани. Універсальний ущільнювач зручний ще тим, що він має стандартні розміри і підходить під будь-які види покрівлі. Так, наприклад, ущільнювач ТМ 4Roof має розміри: 30мм х 60мм х 1м, що дуже зручно при транспортуванні і монтажі. Не менш важливим фактором, є ще суцільна клейова основа універсального ущільнювача. Це значно підвищує швидкість і якість монтажу, так як клейова основа не втрачає своїх властивостей навіть на непідготовленій поверхні.

Також, при виборі ущільнювача, варто звернути увагу на його щільність. Щільність ущільнювача ТМ 4Roof становить близько 20 кг / мі, в той час коли аналоги на ринку України, частіше за все, не перевищують показник в 16 кг / мі. Звичайно ж виробник такого неякісного продукту може приваблювати покупця ціною, але якщо порівняти витрати на облаштування всієї покрівлі, то частка ущільнювача складе всього 0,01-0,05%. У цьому випадку економічна вигода дуже сумнівна, враховуючи ризик капітального ремонту покрівельної конструкції і покрівельного «пирога».





­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні