В сучасному будівництві використання супердифузійних мембран стало звичайною справою. Цей високотехнологічний продукт є обов'язковим компонентом при облаштуванні будь-якої покрівлі. Завдяки чому збільшилася швидкість монтажних робіт, довговічність всієї конструкції, полегшилася експлуатація покрівлі. Крім того, супердифузійна мембрана виступає перепоною для проникнення всередину вологи, снігу, пилу і без ускладнень виводить назовні пар і конденсат, що скупчується в утеплювачі. Це дозволяє значно знизити втрати енергії.
Повноцінно виконувати своє призначення протягом багатьох років здатна тільки якісна продукція. В основі її виготовлення лежить якісна сировина та високотехнологічне виробництво. Повинна витримуватись чіткий технологія виробництва, всі етапи виробництва проходити ретельний контроль. Тільки так можна отримати продукцію, яка здатна повністю виконувати свої функції. Важливим є спосіб застосування підпокрівельних мембран. Для прикладу розглянемо порядок використання мембран Izodach, які випускається в Польщі концерном Marma.
Існують певні умови застосування мембран, якими найчастіше нехтують навіть досвідчені покрівельники і менеджери з продажу для складання більш низькою кошторису. Наприклад, у будинку є два ската покрівлі, з кутом нахилу близько 25-30 °С. Для покрівлі такого будинку рекомендується використовуватися мембрану Izodach Light з щільністю в 100 г/м². Для оформлення складнішої покрівлі будинку, яка має безліч скатів, розжолобків, ребер або має невеликий кут нахилу покрівлі (до 15 °С) краще використовувати більш щільну мембрану. Для цих цілей можна з успіхом використовувати мембрану Izodach Max з щільністю 135 г/м². Не можна з метою здешевлення застосовувати мембрану щільністю нижче і гіршої якості. Це неминуче призведе до порушення умов експлуатації покрівлі, в результаті чого покрівля буде пошкоджена і потребуватиме капітального ремонту покрівельного «пирога», а іноді - і повністю всієї покрівельної конструкції.
Якість мембрани визначається вихідною сировиною, інноваційними технологіями, обладнанням, кваліфікацією працівників і контролем якості всіх етапів виготовлення. Супердифузійна мембрана Izodach Max повністю відповідає всім нормам і стандартам європейської якості продукції, і поряд з цим має ряд додаткових переваг. До них відноситься технологія виготовлення мембрани. Це новий метод, в результаті якого для виготовлення мембрани використовується бі-компонентне волокно. Воно на 100% складається з поліпропілену, який переверщує за своїми параметрами поліетилен. На відміну від безлічі інших мембран, які склеюються, 3 шари Izodach Max переплітаються на спеціальному обладнанні. Така технологія дає можливість досягти підвищеної міцності і надійності матеріалу, здатного витримати навантаження 180 Н/м² на розрив по довжині, і 230 Н/м² - по ширині. Цей же спосіб виготовлення збільшив еластичність матеріалу, який залишається незмінним при порозі до -25°С.
До мембрани було застосовано ще одне новаторство. При виготовленні застосовуються нові UV стабілізатори, і завдяки їм мембрана здатна без зміни своїх характеристик витримати протягом 3 місяців прямі сонячні промені. Якщо прості мембрани починають пластифікуватися вже при температурі 80 °С, то Izodach Max спокійно витримує температуру до 130 °С.
Ширина рулону збільшена на 10 см в порівнянні зі стандартними розмірами звичайних мембран. Інженери компанії провели ряд експериментів і розрахунків на основі багатьох різних конструкцій. Було встановлено, що в котеджному будівництві переважають крокви довжиною 7 м. Використовуючи мембрану стандартної ширини в 1,5 м з урахуванням перекриття в 15 см доведеться використовувати 5 повноцінних смуг мембрани і одну обрізану смугу. Izodach Max шириною в 1,6 м дає можливість використовувати всього 5 смуг, одну з яких треба буде трохи підрізати. Витрата мембрани більш економічно вигідна, а час монтажу - менший.
Izodach Max - це високотехнологічний продукт, який відповідає всім сучасним вимогам і нормам якості. Мембрана пройшла тривалі випробування, проби і практику використання в будівництві. Завдяки відмінним характеристикам мембрани вона стала дуже популярною і затребуваною на світовому ринку покрівельних матеріалів.
04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)