(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Спецпропозиції Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 29.05.2024 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії

Легкий спосіб захисту- Izofol Light

Пароізоляція є незмінним і обов'язковим атрибутом будь-якої покрівлі. Вона надійно оберігає шар теплоізоляції, окремі елементи конструкцій покрівлі, стін і перекриттів від водяної пари, утворення конденсату, що утворюються при експлуатації житлових і нежитлових приміщень.

Izofol ML lightСеред великої кількості спеціалістів панує думка, що пароізоляцію слід використовувати виключно для зведення тих приміщень, в яких передбачається підвищена вологість. До них вони відносять ванні кімнати, сауни та лазні. Однак це поширена помилка. Використовувати пароізоляцію необхідно скрізь, так як при експлуатації будь-якого приміщення в будівлі, в повітря потрапляє певна порція пара. Навіть невеликої кількості водяної пари, що проникає в утеплювач, досить, щоб значно знизити його характеристики і теплоізоляційні властивості до 30%.
Сучасний ринок покрівельних матеріалів представлений багатою різноманітністю товарів різних виробників. Багато хто має невисоку вартість, яка відразу привертає увагу споживачів. Це в першу чергу відноситься до продукції, що постачається з  Китаю. Однак слід враховувати той факт, що за якісний товар треба платити більш високу ціну. Натомість ви отримуєте високоякісний товар, який прослужить набагато довше, є безпечним для здоров'я і навколишнього середовища, відповідає суворим нормам якості, має більш високі технічні характеристики.
Пароізоляція Izofol Light являє собою зразок чудового будівельного матеріалу. Основу становить тришарова, переплетена структура. Середній шар - це сітка з армованого матеріалу. Завдяки цьому, пароізоляція має значні параметри міцності і надійності, що дозволяють витримувати навантаження в 225 Н/5 см в поздовжньому напрямку, і 190 Н/5 см - в поперечному.
Плівка має щільність 90 г/м², показник паропроникності становить 0,7 г/м²/24 ч. Серед пароізоляції інших виробників продукції важко знайти аналог з такими характеристиками і якістю.

Виготовляється вона в Польщі на промисловому обладнанні концерну Marma. Цей бренд завоював високу репутацію серед європейських споживачів завдяки високій якості, повного контролю етапів виготовлення, постійним впровадженням інноваційних методів і технологій виробництва.
Пароізоляція Izofol Light здатна надійно і ефективно захистити покрівельний «пиріг» від негативного впливу вологи. Використовуючи цю плівку, ви гарантовано зможете знизити рівень енерговитрат, зберегти дерев'яні елементи конструкції покрівлі від руйнування, значно подовжить термін експлуатації всієї покрівлі, зробить проживання всередині будинку комфортним і затишним.

­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні