Получи
спецпредложение

(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Спецпропозиції Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 01.07.2022 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії

Сировина, як запорука якості черепиці

Технологія виробництва - далеко не єдиний аспект, що впливає на якість кінцевої продукції. Важливою у виробництві цементно-піщаної черепиці є також сировина, що забезпечує довговічність і збереження зовнішнього вигляду покрівельної продукції. На прикладі цементно-піщаної черепиці Braas ми розглянемо, яку сировину компанія використовує для виробництва своєї продукції і на які характеристики черепиці впливає вибір витратних матеріалів.

 СырьеДо складу цементно-піщаної черепиці входять кварцовий пісок, цемент, фарбувальний пігмент і вода. І якщо призначення цементу і води в технології виробництва черепиці в цілому зрозуміло, то з іншими компонентами - кварцовим піском і барвником пігментом - все трохи складніше.

Навіщо використовується кварцовий пісок? У порівнянні з пісками природного походження даний пісок відрізняється мономінеральністю, однорідністю, високою міжзерновою пористістю, високою стійкістю до механічних, хімічних, атмосферних і водних впливів. Крім того, кварцовий пісок буває різних фракцій. Таке технологічне рішення дозволяє ущільнити структуру черепиці, так як більш Сырье-2дрібні фракції заповнюють простір між більшими. В результаті використання такого підходу цементно-піщана черепиця Braas має особливо гладку поверхнею і здатна витримати навантаження до 280 кг/см². Це підтверджують багаторазові лабораторні дослідження як спеціального відділу при заводі, так і незалежних експертів.

Що стосується фарбувального пігменту, що входить до складу цементно-піщаної черепиці Braas, він служить для фарбування черепиці в масі і входить до складу фарбувальної суміші, якою покривають поверхню черепиці. Це потрібно для надання черепиці естетичного вигляду, як всередині, так і зовні, оскільки спочатку структура цементно-піщаної черепиці сірого кольору. Цей натуральний пігмент на основі оксиду заліза спеціально розроблений компанією Bayer для цементно-піщаної черепиці Braas. Його висока якість дозволяє черепиці не втрачати колір і протистояти точковому вигорянню протягом усього терміну експлуатації.

Сировина, що використовується компанією Braas у виробництві черепиці забезпечує високу якість, естетичний вигляд і довговічність покрівельного матеріалу. Завдяки цим характеристикам цементно-піщана черепиця Braas не має аналогів в Україні і саме тому все більше українських споживачів, наслідуючи приклад жителів ЄС, віддають перевагу черепиці даного виробника.
Переглянути відео по данній темі можна за цим посиланням.

  • дата публикации: 22.08.2016

­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні