Получи
спецпредложение

(044) 537 37 30
Висока якість матеріалів та послуг з 1999 року
Статті Спецпропозиції Вакансії Контакти
Курс євро на сьогодні, 01.07.2022 - НБУ+3% грн.
Новини
компанії

Особливості ливарного виробництва

Головну роль в створенні, виробництві та контролі якості цементно-піщаної черепиці Braas відіграють технічні центри компанії, які знаходяться в містах Хойзенштам (Німеччина) і Кролі (Великобританія). Серед всього новітнього і високоефективного обладнання, які містять технічні центри, особливе значення має ливарне виробництво.

Власне ливарне виробництво компанії Braas - це головний майданчик, на якому виготовляються алюмінієві прес-форми для цементно-піщаної черепиці і покрівельні аксесуари з алюмінію. Висока якість цих продуктів є надійною основою компанії Braas на ринку натуральної черепиці по всьому світу. Робота ливарного виробництва також включає в себе виготовлення власного обладнання для виробництва натуральної черепиці та аксесуарів. Ливарне виробництво має більш ніж 20-річний досвід роботи в області алюмінієвого лиття. Все, що стосується алюмінію: від сировини і контролю якості до прес-форм і оздоблювального устаткування - чітко регулюється внутрішніми стандартами якості компанії, які найчастіше перевищують норми, встановлені ЄС.

Варто зазначити, що прес-форми для виробництва цементно-піщаної черепиці мають обмежений термін експлуатації. Навіть Литейное производствоякщо прес-форма знаходиться в хорошому стані після вироблення своєї норми, її все одно утилізують. Компанія Braas - один з небагатьох виробників, який ретельно стежить за цим процесом, так як використання прес-форм понад встановленої норми тягне за собою викривлення геометрії цементно-піщаної черепиці. В результаті - черепиця нещільно і нерівномірно прилягає в місцях нахлеста і на стику замків. Негативним наслідком таких похибок є потрапляння вологи в підпокрівельний простір, що згубно позначається на дерев'яній конструкції всього даху.

Крім того, важливим для компанії є збереження і захист навколишнього середовища. Саме тому Braas сприяє ефективному споживанню сировини і енергоносіїв, контролю викидів пилу в повітря, а також підготовки та повторного використання води протягом всього виробничого процесу, в тому числі і на ливарному виробництві.

Таким чином, завдяки встановленим компанією Braas високим вимогам до процесу ливарного виробництва споживачі з усього світу отримують високоякісну продукцію, що відповідає всім стандартам ЄС і є надійною і екологічної, за рахунок особливого контролю процесу виробництва і використаних матеріалів.

  • дата публикации: 06.09.2016

­

04074, м. Київ, вул. Лугова, 9 e-mail: info@izobud.ua (044) 537-2663 (многоканальний)

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине
izobud.ua 5/5 на підставі 15 оцінок та 17 відгуків
Ізобуд Найкращі будматеріали в Україні